Garanti’den Nokia X’e özel uygulama

Android uygulamalarla ücretsiz Nokia servislerini buluşturan yeni Nokia X’in ilk bankacılık uygulaması, Garanti Cep Şubesi oldu.

Android uygulamalarının kullanılabildiği yeni ve uygun fiyatlı akıllı telefon Nokia X için özel olarak geliştirilen Garanti Cep Şubesi ile Garanti müşterileri, günlük finansal işlemlerini istediği zaman ve istediği yerden yapabiliyor.

Nokia X sahipleri; Garanti Cep Şubesi’nden gelir ve giderlerini takip edebiliyor, takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarını görüntüleyip, nakit akışlarından geçmiş ve gelecekteki finansal hareketlerini izleyebiliyor.

Hesap ve kartlarının hareket detaylarını görebilen Nokia X kullanıcıları, para transferi, fatura, şans oyunları ve kredi kartı borç ödemesi, GSM TL yüklemesi, altın ve döviz alış-satış işlemlerini yapabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir