Garanti’nin Windows 8 uygulaması Casper bilgisayarlarda

Garanti Bankası, dünyada bir ilke daha imza atarak geliştirdiği Windows 8 finans uygulamasını, şimdi de Casper kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Windows 8 işletim sistemiyle piyasaya sürülecek Casper bilgisayarlarda yüklü bulunan uygulamadan, Garanti müşterisi olsun ya da olmasın herkes yararlanabilecek.

Garanti Windows 8 uygulaması; dünyada bir bankanın geliştirdiği ilk finans uygulaması olma özelliğini taşıyor. Uygulamayla, anlık piyasa haberleri, güncel Garanti kampanyaları ve ürünleriyle ilgili bilgi alınabiliyor, grafikler görüntülenebiliyor. Windows 8’in yeni dokunmatik ve bileşenli yapısına göre geliştirilen uygulamayla, bankanın şube ve ATM’leri harita üzerinde aranabiliyor, kredi ve kredi kartı başvurusu yapılabiliyor, İnternet Şubesi’ne ulaşılabiliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Mobil teknolojideki son trendleri ve yenilikleri yakından takip ediyor, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler tasarlıyoruz. Son açıklanan TBB raporuna göre, mobil müşteri payımızın %39’a ulaşmasını da buna borçluyuz. Tüm dünyada merakla beklenen Windows 8 işletim sistemi için Microsoft ile işbirliğine giderek, ilk finans uygulamasını geliştirmiştik. Şimdi de Casper gibi teknoloji lideri bir markayla işbirliği yaparak, yenilikçi hizmetlerimizi, Casper bilgisayar satın alacak herkesin hizmetine sunuyoruz.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir