Apex Legends,

GeForce NOW kütüphanesine 10 oyun birden

NVIDIA GeForce NOW kitaplığında bu haftanın güncellemelerine ek olarak GeForce NOW’da bulunan 650’den fazla oyunun tam listesine oyunlar sayfasından ulaşılabiliyor.

GeForce NOW üyeleri piyasaya sürülen Hyper Scape 2.Sezon’u anında oynama fırsatını yakalıyor. Ubisoft’un fütürist battle royale oyununun 2. sezonunda Neo Arcadia’da savaşırken Hyper Scape’in arkasındaki gerçeğin ortaya çıkması için mücadele edilebilecek.

Güncelleme, bir rakibe çarptığı anda patlayan, yapışkan patlayıcı mermiler atan veya düşmanları hazırlıksız yakalamak için çevre yüzeylerine yapışan tam otomatik bir tüfek olan Atrax gibi yeni silahlar içeriyor. 2. sezon ayrıca yeni Hacks, Sonsuz Slayt etkinliği, yeni bir Oyuncu Sıralama Sistemi ve daha fazlasını da beraberinde getiriyor.

GeForce NOW üyeleri, indirme veya yükleme süresi olmadan, doğrudan uygulama üzerinden oyunları oynayabiliyor. Hyper Scape Sezon 2 tanıtım fragmanını linkten izlenebiliyor.

EA’nın Respawn Entertainment üzerinden ücretsiz oynanabilen rekabetçi nişancı oyunu Apex Legends, bugün yeni bir Aftermarket koleksiyonu ve çapraz oyun desteği için beta sürümünü güncelliyor. GeForce NOW üyeleri artık konsollarda oyunu arkadaşlarıyla birlikte oynayarak takımını güçlendirebilecek.

Yeni güncellemeyle aynı zamanda etkinliğe özel kozmetik eşyaları ve Kings Canyon’daki şehirlerin etrafına noktalı devasa bölgeler ekleyerek sağlığınızı ve kalkanlarınızı zamanla yenileyen ve her maçın dinamiğini değiştiren sınırlı süre geçerli olacak olan Flashpoint modu ekleniyor.

GeForce NOW üyelerinin favori oyunlarından olan Apex Legends’ı PC, Mac, SHIELD TV, Android cihazlar ve hatta Chromebook’larda oynayabiliyor.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine toplamda 10 oyun birden geliyor. Aynı zamanda NVIDIA, Epic Vault’ın her hafta yayınladığı muhteşem ücretsiz oyunları GeForce NOW’a getirmeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise Rising Storm 2: Vietnam.

GeForce NOW’daki En Yeni Oyunlar:

Assassin’s Creed Chronicles: Russia (Uplay)
Hotshot Racing
Rising Storm 2: Vietnam (Epic Games Store’da ücretsiz – 8-15 Ekim)
Starpoint Gemini Warlords
The Survivalists (Yeni oyun sürümü – 9 Ekim)
Tomb Raider I
Tomb Raider II
Vampyr (Epic Games Store)

Yeniden GeForce NOW’da Olan Oyunlar:

Subnautica (Steam)
Subnautica: Below Zero (Steam)

Fitbit Versa 2 akıllı saat incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir