General Mobile, Akıllı Eğitim Platformu ile Bett Fuarı’ndaydı

Dünyanın en önemli eğitim teknolojileri fuarı Bett 2013’e, Akıllı Eğitim Platformu ve e-tab   ile katılan General Mobile büyük ilgi gördü. Tüm dünyada eğitimin kalbinin attığı Londra’da her yıl düzenlenen ve dünyanın en önemli eğitim teknolojileri fuarı olarak nitelendirilen Bett 2013, bu yıl 30 Ocak-2 Şubat tarihlerinde 29. kez gerçekleşti. Teknoloji firmalarıyla eğitim sektörünü buluşturan fuarda, Akıllı Eğitim Platformu (Smart Education Platform) ve e-tab ürünleri ile yer alan General Mobile, platform içinde sunduğu hizmetler ve Türkiye’nin ilk yerli tableti e-tab ile ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Uçtan uca eğitim sunan Akıllı Eğitim Platformu; günümüzde eğitim teknolojilerinde giderek önem kazanan akıllı tahta, tablet ve içeriklerin yönetimi konusunda üstün performans sağlıyor. Akıllı Eğitim Platformu; kuruma özel cihaz ve sistemi uyarlamadan, e-learning, cihazlar ve içeriklerin yönetimine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Platform içinde yer alan Eğitim Bulutu (Education Cloud), içerikleri güvenli bir şekilde saklarken akıllı tahta ve tablet arasındaki interaktiviteyi sağlıyor. Böylece öğretmen ders esnasında öğrencilere bilgileri aktarırken, aynı zamanda konuyla ilgili soru yöneltip cevaplarını da anında akıllı tahtaya yansıtabiliyor.

Dünyanın en prestijli eğitim kurumlarının ziyaret ettiği fuarda bulunmaktan oldukça memnun olduklarını belirten General Mobile Genel Müdürü Muzaffer Gölcü; “Eğitim tekolojileri alanında dünyanın en önemli fuarı olan Bett 2013’te ülkemizi temsil etmekten gurur duyuyoruz. Akıllı Eğitim Platformu’muz ve e-tab ürünlerimiz ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Uçtan uca eğitim ve  kurumlara özel projeler sunan tek firma olmak da ayrıca büyük bir gurur. Birçok Avrupa ülkesi standımıza ilgi gösterirken; en çok İngiltere,  Norveç, Finlandiya, İtalya, Yunanistan, Rusya, Suudi Arabistan ve tabii ki Türkiye’den katılımcılar ziyaret etti. Bu ziyaretler sırasında pekçok kurumla iş ortaklığı için görüştük. Fuardaki ilgiden çok memnunuz ve geri dönüşlerin de oldukça iyi olacağına inanıyoruz.” dedi.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  KVK'dan 36 ay taksitle akıllı telefon ve tablet

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir