General Mobile İtalya ve Malezya ile 30 ülkede satışta

General Mobile; 2015 yılında Android One programına dahil olduktan sonra, 2016 yılında lanse ettiği GM 5 ve GM 5 Plus ve son olarak 2017 yılında lanse ettiği GM 6 modelleri ile kısa zamanda yurtiçinde ve yurtdışında yakaladığı başarılı satış rakamları ve olumlu kullanıcı dönüşlerinin ardından İtalya ve Malezya’da da tüketicileri ile buluşuyor.

Google ile yaptıkları iş birlikteliği ile Android’in en yenisini tüketicileri ile buluşturmayı hedefleyen General Mobile, Android One projesi ile geliştirdiği GM 5 Plus ve GM 6 modellerini İtalya ve Malezya’da lanse etti.

Google’ın akıllı telefon deneyimine herkesin ulaşmasına destek olan Android One programı kapsamında General Mobile ile birlikte geliştirdiği ‘General Mobile Android One ’ akıllı telefonları dünyada 30 ülkede vitrinde.

Şu an Avrupa’da, Hollanda, Moldova, Arnavutluk, Sırbistan, Yunanistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Kıbrıs, Lüksemburg, Belçika, Belarus, Karadağ, Slovenya, Almanya, Fransa, Romanya ve İtalya’da kullanılar General Mobile ürünlerine sahip olabiliyor.

Asya’da başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Özbekistan, Afganistan, Nepal ve Malezya’da; Orta Doğu’da ise Irak, Birleşik Arap Emirleri’nde; Afrika’da ise Tunus, Kenya, Gana’da Türk markası General Mobile ürünleri satılıyor.

İtalya pazarında Leali SRL distribütör firmasıyla yapılan işbirliği neticesinde GM 5 Plus 249 €’dan, GM 6 ise 179€’dan satışa sunuldu.

Tüketiciler bu yıl içinde öncelikle Auchan, Expert, Trony ve Carrefour mağazalarında sonrasında tüm zincir mağazalarda General Mobile ürülerine ulaşabilecek.

Malezya’da ise KWS distribütör firmasıyla yapılan işbirliği ile de GM 5 Plus 899 RM’den satışa sunuldu. Her iki ülkede yapılan lansmanlar ile ülke medyalarında büyük ses getirdi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir