General Mobile’dan eski cebini getirene 200 TL indirim

En güncel ve En güvenli Android versiyonunu kullanıcısıyla buluşturan General Mobile, akıllı telefon sahibi olmak veya akıllı telefonunu yenilemek isteyen müşterilere yönelik, “Eskiyi Getir-Yeniyi Götür” Kampanyasını başlattı. Müşteriler, bu kampanya ile en güncel Android versiyonuna sahip “GM 5 Plus” ve “GM 6” modellerini 200 TL indirim fırsatı ile satın alabilecekler. Kampanya 20.09.2017 itibariyle başlamış olup, herhangi bir eski cep telefonunu getiren tüm müşterilere uygulanacak.

Kampanya kapsamında sunulan General Mobile GM 5 Plus; 5,5 inç Full HD ekranı ve 13 MP çözünürlükteki flaşlı selfie kamerası ile dikkat çekiyor. İşletim sistemi olarak Android’in en güncel yazılımı olan Android 7.1.1 Nougat’ı kullanan, güçlü performansı ile üst düzey bir akıllı telefon deneyimi sunan GM 5 Plus, KDV Dahil 1.199TL peşin fiyatı ile satılmakta.

Eski telefonunu getiren müşteriler, kampanya kapsamında KDV Dahil 999TL fiyatı ile GM 5 Plus’a sahip olabilecekler. Üstelik General Mobile Yetkili Satış noktalarında 999TL fiyata, vade farksız 6 taksit seçeneğinden de yararlanılabilecekler.

Kampanya kapsamında yer alan GM 6 ise; Corning Gorilla Glass ile korunan 5 inç Incell teknolojisine sahip HD ekranı, 0.2 milisaniye algılama hızında parmak okuyucu ve Dual Tone flaşlı 13 MP arka kamera ile KDV Dahil 1099TL peşin fiyatı ile satılmakta. Eski telefonunu getiren müşteriler, kampanya kapsamında KDV Dahil 899TL fiyatı ile GM 6 ‘a sahip olabilecekler. “Eskiyi Getir-Yeniyi Götür” kampanyası, stoklarla sınırlı olup 20 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir