GM 9 Pro

GM 9 Pro peşin fiyatına 12 taksitle Vodafone’da

En güncel teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarına sunan General Mobile, segmentinin en iyi kamerasına sahip olan GM 9 Pro’yu peşin fiyatına 12 taksitle, GM 9 Go modelini ise ayda sadece 75 TL’ye tarifeye ek fırsatıyla Vodafone mağazalarında müşterilerine sunuyor.

GM 9 Pro, dünyada segmentinin en iyi kamerasına sahip olup ve 3.800 mAh yüksek pil kapasitesi ile 20 saate kadar kesintisiz video izleme olanağı sunuyor.

AMOLED ekranlı ve Design Turkey Ödülleri’nin ‘Akıllı Telefon’ kategorisinde en iyi tasarım ödülüne sahip GM 9 Pro 4 GB RAM , 64 GB dahili hafızayla da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

GM 9 Go, dış görünümü GM 9 Pro’nun dikkat çeken tasarımından esinlenilmiş, Google’ın geliştirilmiş uygulamaları ve kullanıcıların hayatını kolaylaştırması ile özellikle akıllı telefonu ilk kez tecrübe edenlere hitap ediyor.

13 MP flaşlı kamerası ile fotoğraf tutkunları, hafıza problemi olmaksızın dahili olarak sunulan ‘Google Fotoğraflar’ uygulamasıyla yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak depolama alanına sahip oluyor.

Kamera testi, DXOmark tarafından yapılan test sonucuna göre 3.500 TL altı modeller arasından gerçekleştirilmişti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir