Gold’un 50’nci mağazası Adana’da açıldı

Birbiri ardında gerçekleştirdiği açılışlarla büyümesini sürdüren Gold Teknoloji Marketleri’nin 50’nci mağazası Adana’da hizmete girdi. Yüzde 80’a varan indirimlerle gerçekleşen açılışa Adanalı teknoloji meraklıları büyük ilgi gösterdi. Açılışa özel indirimlerin 22 Aralık Pazar günü de sürecek olması nedeniyle ilginin artarak devam etmesi bekleniyor.

Yabancı teknoloji marketlerinin teker teker Türkiye’den çekildiği günlerde, Gold’un 50’nci mağazası Adana’da açıldı. Gold’un tüm mağaza açılışlarında olduğu gibi, Adanalılar da yüzde 80’e varan indirimlerle hizmete giren mağazaya büyük ilgi gösterdi. Açılışa özel indirimlerin 22 Aralık Pazar günü de sürecek olması nedeniyle ilginin artarak devam etmesi bekleniyor.

Gecenin geç saatlerinden itibaren mağaza önünde sıraya giren binlerce teknoloji tutkunu, sabah saat 8’de gerçekleşen açılışla birlikte, indirimli ürünlerden satın alabilmek için kasa önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Gece yarısından beri bekleyen müşterilere çay ikram edildi. 2.000 metrekarelik kapalı alana sahip bulunan Adana Gold’da cep telefonu, televizyon, bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi ve kamera gibi farklı kategorilerde 10 binden fazla ürün çeşidi sunuluyor.

Adana Gold’un, Türkiye genelinde gerçekleşen tüm indirim kampanyalarını eş zamanlı olarak sunacağını belirten Pazarlama Müdürü Kılınç Orhan Erdemir, “Adana bizim için çok önemli bir lokasyondu. Buradaki teknoloji tutkunlarıyla buluşmuş olmaktan ve onların yoğun ilgisinden biz de çok mutluyuz. 2014’ün ilk yarısı bitmeden minimum 80 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir