Gold’un Pendik Neomarin AVM ve Gebze mağazaları açıldı

Gold Teknoloji Marketleri’nin Pendik Neomarin AVM ve Gebze mağazaları açıldı. Yüzde 88’e varan indirimlerle hizmete giren mağazalar, gece yarısından itibaren teknoloji tutkunlarının akınına uğradı.

Açılışlarla ilgili bilgi veren Gold Teknoloji Marketleri Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan, “Pendik ve Gebze ile birlikte toplam mağaza sayımız 53’e ulaştı. Tam anlamıyla ince eleyip sık dokuduğumuz için, verimsiz hiçbir mağazamız bulunmuyor. 2014 sonuna kadar 80 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Halen birçok yeni mağazamızı açılışlara hazırlıyoruz; bizim için oldukça hareketli bir yıl olacağını söyleyebilirim” dedi.

Gold’un Neomarin AVM içinde yer alan 750 metrekare büyüklüğündeki Pendik mağazası, İstanbul’daki dokuzuncu mağazası olma özelliğini taşıyor. Gold, yıl sonuna kadar İstanbul’daki mağaza sayısını 15’e yükseltmeyi hedefliyor. Kocaeli’deki dördüncü mağaza olan Gebze mağazası ise 500 metrekare büyüklüğü sahip bulunuyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Gold, yeni mağazalar için 100 eleman alacak

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir