Grundig’in tüm ürünleri teknoloji marketlerine geldi

Bugüne kadar Türkiye’de Arçelik ve Beko mağazalarında yer alan Grundig, artık tüm ürün gruplarıyla Bimeks ve TeknoSA mağazalarında da tüketiciyle buluştu.

Arçelik’ten yapılan açıklamaya göre, Almanya’da doğan ve 2007 yılından bu yana Arçelik AŞ çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Grundig, 70’inci yılında tüm ürün gruplarıyla Türkiye’deki ağını genişletiyor.

Bugüne kadar sadece belirli ürün gruplarını Arçelik ve Beko mağazalarında tüketicilerle buluşturan Grundig, artık tüm ürün gruplarıyla Arçelik ve Beko’nun yanı sıra TeknoSA ve Bimeks mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Ev elektroniği alanında tüm kategorilerde ürün yelpazesine sahip Grundig, ev elektroniğinde hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri ile dikkati çekiyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir