Anahtar

Anahtar Yönetim Çözümü ile tüm anahtarlara tek noktadan erişim

Securitas Technology Türkiye’nin konaklama, otomobil kiralama, emlak, bankacılık, perakende, endüstri ve kamu kurumları gibi birçok sektöre yönelik sunduğu Anahtar Yönetim Çözümü, tüm anahtarları uzaktan yöneterek hem güvenliği artırıyor hem de geleneksel anahtar koruma çözümlerine göre yüzde 40’a kadar tasarruf sağlıyor.

Özellikle çoklu anahtar kullanımının söz konusu olduğu konaklama, otomobil kiralama, perakende, emlak, bankacılık gibi sektörlerde anahtarların takip edilmesi başlı başına bir konudur. Anahtarları gelişigüzel bir yere koyarsanız yanlış ellere geçebilir veya kaybolabilir.

Acil durumlarda anahtarsız giriş için

Ya da hangi anahtarın kimde, nerede olduğunu takip etmekte zorlanabilirsiniz. Acil durumlarda ilgili lokasyona girebilmek için anahtarın bulunduğu kişinin olay yerine gelmesi beklenir.

Güvenlik ve iş zekası entegratörü Securitas Technology Türkiye, tüm bu sorunları ortadan kaldıracak bir Anahtar Yönetim Çözümü sunuyor. Çözüm, tüm anahtarları uzaktan yöneterek hem güvenliği artırıyor hem de maliyetleri düşürüyor.

Anahtar Yönetim Çözümü, istenilen alana kurulabilen ve anahtarların elektronik ve güvenli bir kutuda muhafaza edilebildiği bir çözüm. Çözümle anahtarları güvenli ve kontrollü bir biçimde yönetmek mümkün. Anahtarların muhafaza edildiği kutu, şifre ve mobil uygulamayla açılabildiği için sadece yetkili kişiler anahtarlara ulaşabiliyor.

Anahtarların yönetimini uzaktan sağlayabiliyorsunuz

Kullanıcı dostu arayüzü ile yetkilendirmeyi istediğiniz yerden kolaylıkla kurgulayabiliyor ve herhangi bir alandaki anahtarların yönetimini uzaktan sağlayabiliyorsunuz.

Geleneksel anahtar koruma çözümlerine göre yüzde 40’a kadar tasarruf sağlayabilen sistem, konaklamanın yanı sıra otomobil kiralama, emlak, bankacılık, perakende, endüstri ve kamu kurumları gibi birçok sektörde kullanım alanına sahip. Yeniden kullanılabilmesi ve gerekli durumlarda yerinin değiştirilebilmesi ise sürdürülebilirlik ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Sensormatic Pazarlama Direktörü Pelin Yelkencioğlu
Securitas Technology Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Yelkencioğlu

Birçok sektörde kullanımı artıyor

Securitas Technology Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Yelkencioğlu, Anahtar Yönetimi Çözümünün birçok sektörde kullanıldığını belirterek, “Bu çözüm özellikle anahtarın fiziksel olarak dolaştığı ve birden fazla kişi tarafından muhafaza edildiği çok noktalı perakende mağazaları veya banka şubeleri için oldukça ön plana çıkıyor.

Hem uzaktan anahtar yönetimine olanak tanıyor hem de herhangi bir alarm durumunda anahtarın alarm gelen alanda olmasıyla olaya en yakın kişinin müdahalesi mümkün oluyor.

Ayrıca tatil amaçlı ya da kısa dönemli villa kiralama, devre tatil gibi sistemlerde de kiralama hizmeti veren kurum ile kiracı arasında fiziksel iletişime gerek kalmadan uzaktan anahtar paylaşımı sağlıyor. Bunun yanı sıra büyük otellerin ya da mağazaların depo ve mal kabul alanlarında da yine bu çözümden yararlanmak mümkün.’’ diye konuştu.

Uzun ömürlü ve çevre dostu çözüm

Dayanıklı malzemeden üretilen, gövdesi sayesinde vandalizme karşı korumalı ve uzun ömürlü olan çözüm sayesinde istenilen kişilere, istenilen süre içerisinde mobil erişim veya şifre tanımlaması yapılabiliyor.

Tüm kullanımlar hakkında detaylı şekilde kayıt tutabiliyor ve istenilen durumlarda bu kullanımlara ait raporlar oluşturabiliyor. Uygulama içindeki harita üzerinden çözümün konumlandırıldığı yer görüntülenebiliyor.

Sahip olduğu hacim sayesinde birden fazla anahtar ve giriş kartı muhafaza edilebiliyor. Gelişmiş pil teknolojisiyle 10 yıla kadar kullanım ömrü sunuyor. Anahtar veya giriş kartı için başka bir noktaya uğramaya gerek olmadığı için karbon emisyonuna yaptığı olumlu katkıyla çevre dostu bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Togg Fabrika Gezisi | Gemlik’te üretim nasıl yapılıyor?

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir