Günsan Eqona

Günsan’dan mutfaklara teknolojik dokunuş

Havaların soğuması, şehir hayatının karmaşası, stresi ve yoruculuğu evlerin sakinliğini ve sıcaklığını daha da cazip hale getiriyor.

Evlerde yaşam alanına dönüşen mutfaklar da haliyle biraz ilgiyi hak ediyor. Mutfakta küçük detaylara yer açarak daha sıcak bir ortam yaratmak isteyenler için Günsan’ın işlevsel ve tasarım odaklı ürünleri pek çok seçenek sunuyor.

Ev dekorasyonunda mutfak son yıllarda ön plana çıkıyor. Yemek hazırlama ve pişirme alanından çıkarak günlük hayatta daha fazla vakit geçirilmeye başlanan mutfak, dekorasyonda yapılacak küçük dokunuşlarla daha sıcak bir alana dönüşüyor.

Günsan Eqona

Doğal taşın asaleti mutfaklara taşınıyor

Dekorasyonda klasik stilin vazgeçilmezi mermeri Stone Koleksiyonu ile yaşam alanlarına taşıyan Günsan, her tarz ve ihtiyaca uygun renk ve desenleriyle 5 farklı konseptte anahtar ve prizler sunuyor.

Farklı renk ve dokulara sahip Stone Koleksiyonu’nda Exotica ve Vivendi mermere göre daha koyu ve göz alıcı renk ve desenleriyle dikkat çekerken, ortama biraz ışıltı ve sıcak tonlar katmak isteyenler için Rosa, mutfakları şık ve romantik detaylarla farklılaştırıyor.

Radius Design serisinde yer alan Gourmet anahtar priz modeli ise siyah üzerine karikatür tarzında yiyecek- içecek figürlü tasarımıyla mutfağa modern bir hava katıyor.

Günsan usb priz

Evin en keyifli çalışma alanı artık mutfak

Günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelen elektronik cihazların kolay şarj edilebilir olması da giderek daha fazla önem kazanıyor.

Evin her yerinde olduğu gibi mutfaklarda da tercih edilen Günsan Eqona USB’li şarj prizi ile mutfağınızı çalışma ya da keyif alanına dönüştürmeniz çok kolay.

2 USB girişi ile aynı anda 2 cihazın şarj edilmesi ve 2.1 A kapasitesi sayesinde hızlı şarj imkânı sunan priz; cep telefonları, tablet, dijital kamera benzeri elektronik cihazların adaptöre gerek kalmadan şarj edilmesini sağlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir