HGS’ye Vodafone Cep Cüzdan ile para yükleyin

Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları, Cep Cüzdan uygulaması üzerinden Hızlı Geçiş Sistemi’ne (HGS) para yükleyebiliyor. Kampanya kapsamında HGS ile ilk geçiş de Cep Cüzdan kullanıcılarına hediye ediliyor.

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Cep Cüzdan uygulamasıyla ücretli yollar ve köprülerde kolaylık ve hız sağlayan HGS’ye bakiye yüklemek kolaylaşıyor.

Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları, Cep Cüzdan uygulaması ile ön ödemeli Cep Nakit Kart oluşturuyor ve Cep Nakit Kart’a Vodafone’dan 5 lira hediye yükleniyor. Yüklenen bakiye, uygulama sayesinde HGS’ye aktarılabiliyor. Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları istedikleri kredi kartıyla, istedikleri zaman Cep Nakit Kart’larına bakiye yükleyebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer veriler Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları kaydetti:

“Vodafone Türkiye olarak mobil teknolojilerimizle, büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biri olan trafiğe çözüm sunan HGS’ye artı değer katacak şekilde çözüm ürettik. Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları, akıllı telefonlarına ücretsiz yükleyebilecekleri Cep Cüzdan uygulaması üzerinden tek tıkla HGS’ye kolayca bakiye yükleyebiliyor. Ayrıca HGS’de ilk geçiş de Vodafone’un hediyesi oluyor. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin hayatını kolaylaştıran inovatif hizmet ve ürünler geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir