başarılı

Hızlı ve başarılı çözümde tek adres

Taş kırma eleme, yıkama ve beton santrali dendiğinde, bu sahada kullanılacak ekipman, malzeme ve makinelerin sağlamlığı ve uzun ömürlü olması iş sahipleri açısından büyük önem arz eder. Yine bu iş kolunda kullanılan makine ve ekipmanlar yönünden sağlanacak servis hizmetleri de ayrıca önemlidir. Bu konuda sektöründe öncü şirket ise Fabo isimli bir firma, ayrıca fabo.com.tr isimli bir siteye sahipler. Sundukları hizmetler yönünden hızlı ve başarılı çözümleriyle dikkat çektikleri kadar, 16 yıllık bilgi ve birikimleriyle 43 ülkeye ihracat yapmaktalar.

Geniş ürün yelpazesi

Bu işletmeye yakından baktığımızda müşterilerinin gereksinimleri ve memnuniyetlerini ön planda tutan hizmet anlayışı içinde bir firma ile karşı karşıya geliyoruz. Yüksek kalite ve standart ölçüleri ile beton santrali, sabit konkasör, sabit beton santrali, mobil konkasör, mobil beton santrali ve yedek parçaları üretimleri hususunda çok çeşitli ve ihtiyaca uygun ürün sunan firma haklı başarısı ile dikkat çekiyor. Fabo’nun bir diğer önemli özelliği ise yüzde yüz yerli malı üretim yapması ve bu şekilde üretimlerini 43 ayrı ülkeye ihracat ile sunması.

Dünya çapında destek ağı

Kaliteli üretim kadar firmanın dikkat çeken çok önemli bir özelliği ise sağladığı geniş destek ve servis hizmeti. Tüm dünya çapında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamada çok başarılılar. Ürettikleri santraller ve tesisleri daha yakından inceleyip ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için fabo.com.tr isimli sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir