HTC’nin en akıllısı HTC One Turkcell’de

Turkcell, HTC One akıllı telefon tarifeye ek aylık 75 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğunu duyurdu. Bireysel müşteriler, HTC’nin en akıllı telefonuna 6 farklı tarife seçeneğiyle, 24 ay kontratlı olarak, tarifeye ek 75 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. Ayrıca aylık ek 19 TL fark ile Beats Solo kulaklığa ya da aylık ek 10 TL fark ile Media Link’e sahip olmak da mümkün.

Çift taşıyıcı destekli HTC One ile turbo internet farkını yaşamak isteyenler için ise interneti içinde aylık 104 TL’den başlayan 12 ya da 24 aylık kontratlı, teklifler Turkcell müşterilerini bekliyor.

Turkcell farkıyla HTC One’ı tercih edenler, kontratları süresince Turkcell Müzik’ten her ay 50 şarkı indirebiliyor ve Boomsound teknolojisi ile desteklenen çift stereo hoparlör sayesinde müziğin keyfini çıkarıyor. Kontratlı seçenekler yerine Yeni HTC One’ı peşin satın almak isteyenler için  cihazın önerilen peşin satış fiyatı ise 1.999 TL.

HTC One’ın teknik özelikleri

  • Qualcomm Snapdragon 600, 1.7 GHz Krait 300, 4 Çekirdek işlemci
  • Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) işletim sistemi, HTC Sense ile
  • HTC Ultrapiksel kamera
  • Super LCD3 Kapasitif Dokunmatik, 1080 x 1920 piksel, 4.7 inç ekran
  • Ağırlık: 143 gr.
  • Ebatlar: 137.4×68.2×9.3 mm

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir