HyperX ve SK Gaming ‘eSpor’da 10. yılını kutluyor

15 yıldır eSpor camiasına destek veren HyperX, 20. yılını kutlayan ve dünyanın en ünlü eSpor topluluklarından biri olan SK Gaming ile birlikteliklerinin 10. yılını kutluyor.

Oyunculara yönelik yüksek performanslı ürün yelpazesiyle tanınan HyperXTM, eSporun önde gelen kuruluşlarından biri olan ve eSports Championship Series 2017’yi domine eden SK Gaming ile birlikte işbirliklerinin 10. yılını kutluyor. ESpor tarihinin en uzun birlikteliklerinden biri olan bu tarihi kilometre taşı, bir yandan her iki kuruluş için de önemli birer yıldönümünde gerçekleşiyor. HyperX bu yıl 15 yaşına girerken, SK Gaming ise rekabetçi oyun yarışmalarındaki 20. yılını kutluyor.

SK Gaming Genel Müdürü Alexander Müller, “Bu karşılıklı fayda sağlayan bir ortaklığın en güzel örneklerinden biri. HyperX, oyuncularımıza yüksek kaliteli bellek ve çevre birimleri sağlıyor ve biz de yıllardır HyperX eSpor ekipmanlarının geliştirilmesi için değerli geri bildirimler sağlıyoruz. HyperX sponsorluğundaki ilk takımlardan biriyiz. Bize uzun süredir yüksek hızlı bellek ve SSD’ler sunmalarının yanı sıra, şimdi de takımlarımızın dünyanın dört bir yanındaki en büyük turnuvalarda gururla kullandığı HyperX Alloy FPS klavyeleri ve Fury S mousepad’leri sağlayarak destekliyorlar” dedi.

Birlikte başarılı bir on yıl geçiren HyperX ve Sk Gaming, e-spor dünyasında akla ilk gelen markalardan biri haline gelirken, bir sonraki 10 yıl içerisinde eSpor dünyasına yapacakları katkıyı görmek için sabırsızlanıyor.

“Oyun endüstrisi için 10 yıl birlikte çalışmak önemli bir başarı. SK Gaming’in işbirlikçi yaklaşımını ve beraberinde getirdiği tutkuyu takdir ediyoruz” diyen HyperX EMEA eSpor ve Topluluk Yöneticisi Ben Malka sözlerine şöyle devam etti: “eSporun erken dönemlerinden bu yana birbirimizi desteklemeye devam ediyoruz ve bu ilişkiyi geleceğe taşıma niyetindeyiz. Kendilerine 2017 turnuva takviminin devamında başarılar diliyoruz.”

ESpor gibi hızlı tempolu bir pazarda 10 yıl devam edebilecek bir ortaklığın çok özel olması gerekir” diyen Müller “HyperX ve SK Gaming’in uyumlu olacağı daha en baştan belliydi. Birlikte daha daha birçok yıldönümü kutlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir