İlk 5 inç ekranlı operatör telefonu Avea’dan

Avea, kendi markasını taşıyan üçüncü akıllı telefonu Avea inTouch 3’ün devamı olan Türkiye’nin operatör markalı ilk 5 inç ekranlı cihazı ‘Avea inTouch 3 Large’ı piyasaya sundu.

Cihaz, 1,3 GHz çift çekirdekli işlemcisi, 5 MP flaşlı arka kamerası, görüntülü görüşme sağlayan ön kamerası ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

kullanıcılarına Türkiye’de ilk defa Avea tarafından sunulan Akıllı Yardım Teknolojisi ile Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak cihazları ile ilgili tüm ayarları deneyimli uzmanlar eşliğinde çok kolayca yaptırabilme imkânı da sunuyor.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, “5 inç ve üzeri geniş ekranlı akıllı telefonlar, dünya çapında sevk edilen tüm akıllı telefon cihazlarının yüzde 22’sini oluşturuyor.” dedi.

Ertürk, “Geniş ekranlı akıllı telefon pazarındaki iddiamızı Avea inTouch 3 Large ile artırırken, tüketicinin bu ihtiyacına da yanıt vermiş oluyoruz” şeklinde konuştu.

Kullanıcılar, Avea inTouch 3 Large’a 24 ay taahhüt vererek tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla veya peşin 649 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Kampanya kapsamında Avea inTouch 3 Large’ı satın alanlara, ayrıca Avea Bulut’tan 12 ay boyunca 4 GB saklama alanı ve 3 ay boyunca 50 Şarkı İndirme Paketi de hediye edilecek. Cihazı satın alan faturasız müşterilere ise 12 ay boyunca 1 GB internet hediye edilecek.

Avea inTouch 3 Large’ın özellikleri

Ekran: 5 inç (480*854)
Kamera: 5 MP auto focus flashlı Arka-0.3 MP Ön Kamera
Kamera Özellikleri: Yüz Tanıma, Gülümseme Tanıma, Panaromik Resim çekme, HDR kalitesinde çekim yapabilme
İşlemci: 1,3 GHz çift çekirdekli işlemci
RAM: 1 GB
Dahili Hafıza: 4GB
Pil: 2000 mAh
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 Jelly Bean
Boyutlar: 143 x 72 x 9.1 mm
Ağırlık: 156 gr.
Kullanıcı Arayüzü: Avea Tema

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir