MenaPay

İlk blokzincir SuperApp MenaPay oldu

Super Application olarak anılan ve kısaca SuperApp olarak adlandırılan uygulamalar, tek uygulamada birçok fonksiyonu bir araya getiriyor. Kullanıcılar SuperApp’ler ile birlikte telefonlarına farklı uygulamalar yüklemelerine gerek kalmadan tek bir uygulama ile birden fazla ihtiyacını karşılayabiliyor.

Kullanım kolaylığı ve işlevsellikleri ile ön plana çıkan SuperApp’lerin kullanıcı sayısı, zaman tasarrufu sağlamak ve telefonda daha fazla alan yaratmak gibi nedenlerden dolayı her geçen gün artıyor.

Geleceğin mobil uygulamaların hepsinin birer Super App olma yolunda çalışmalar yaptığını belirten Ekonomi Dergisi Forbes, kullanıcıların tek bir uygulama üzerinden sebze meyve alışverişini yaparken aynı uygulama üzerinden tiyatro bileti alabileceklerini ya da seyahat planlamasını da yapabileceklerine dikkat çekiyor.

Kullanımı son derece basit bir arayüz ile herkesin dijital ekonomiye katılımını kolaylaştırmak hedefiyle yola çıkan blockchain tabanlı MenaPay, gerçekleştirdiği bu hedefine teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlarla yeni hedefler eklemeye devam ediyor. Uzun süren bir geliştirme sonrası MenaPay uygulaması mevcut işlevlerine yeni özellikle ekleyerek SuperApp olarak gücellendi.

Tüm ihtiyaçlar tek uygulamada

Çeşitli hizmetleri tek uygulamada birleştiren Super App’in blockchain üzerindeki ilk uygulaması MenaPay SuperApp ile kullanıcılar tek bir tıkla finansal çözümlere ve sosyal araçlara ulaşabiliyor.

MenaPay SuperApp uygulamasında kullanıcılar, para transferi ve ödemelerini yapabildiği gibi kolay bir şekilde oyun pini satın alabiliyor, kripto para işlemlerini gerçekleştirebiliyor, “staking” işlemiyle kripto paraları ile yatırım yapabiliyor, sosyal medya uygulamalarına hızla erişiyor ve Twitch’ e hızla bağlanarak bağış yapabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir