İMD’de Hadi Özışık yerini Fügen Toksü’ye bırakıyor

İnternet haberciliği ve gazeteciliğinin başta olmak üzere internet medyasının, Türkiye’de saygın ve güvenilir bir mecra olarak konumlanmasını sağlamak hedefiyle 2005 yılında kurulan İnternet Medyası Derneği, 3. Olağan Genel Kurulu’nu topluyor.

“Üyeleri arasında, dayanışmaya, bilgi alışverişine ve etkileşime dayalı ve sürekli gelişime odaklı bir iletişim ortamı yaratma”yı ve  “İnternet medyasının ve çalışanlarının basın mensubu kapsamında değerlendirilmesi konusunda, gerekli yasa/tüzük/yönetmeliklerin oluşturulması”nı kendine ilke edinen İnternet Medyası Derneği’nin Olağan Genel Kurulu’nda bayrak değişimi de yaşanacak.

İnternet Medyası Derneği’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, Genel Kurul’da aday olmayacağını açıkladı.

Geçen Genel Kurul toplantısında sonraki dönem aday olmayacağını söyleyen Özışık, verdiği sözü tutacağını açıkladı.

Özışık’ın aday olmayacağı Genel Kurulda, şu an  tek aday Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fügen Toksü.

25 Nisan Perşembe günü TTNET Konferans Salonu’nda saat 17:00-19:00 saatleri arasında toplanacak olan Genel Kurul için üyelere İMD tarafından bir de çağrı yapıldı.

Gazeteciler.com’un haberine göre, 12 maddelik Gündem ile toplanacak olan Genel Kurul için, üyelere yapılan çağrıda: “Derneğimizin çok daha iyi konuma ulaştırılması hepimizin ortak dileği, bu çerçevede teşriflerinizi rica ederiz” denildi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir