ING Bank ve TTNET’ten ‘Tekno Paket Kampanyası’

ING Bank ve TTNET, teknoloji alt yapısını yenilemek isteyen firmalar için güçlerini “Tekno Paket”te birleştirdi. İki kurum arasında gerçekleştirilen iş birliği ile teknoloji alt yapısını yenilemek isteyen firmalar ING Bank’tan 36 aya kadar uygun faizli kredi kullanabilecekler.

Tekno Paket kampanyası kapsamında firmalar; iş yerine ait web sitesi, kurumsal e-posta ve güvenlik gibi hizmetleri de sunan TTNET İşyerim Paketinden faydalanabilecek.

Kampanya kapsamında başvurusunu yapan müşteriler TTNET abonesi olarak 24 ay taahhüt karşılığında 6 ay ücretsiz internet kullanımı kazanacaklar. Ayrıca firmalara masa (dect) telefonu da hediye edilecek.

Kampanyadan yeni hesap açtıran, Destek Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Şirket Kredi Kartı, İnternet Bankacılığı ve Kurumsal Cep Şube hizmetlerinden birini kullanan tüm ING Bank KOBİ müşterileri faydalanabilecekler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen firmalar ING Bank şube ve internet şube kanallarından başvurularını yapabilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir