ininal Kart

ininal Kart’a artık bakiye yüklemek ücretsiz

2019 başında ininal Cüzdan’a fatura ödeme alt yapısı kazandıran Pratik İşlem ve ininal iş birliği, şimdi Pratik İşlem’in 5 bin adet fiziki noktasında ve Pratik İşlem kiosklarında ininal Kart’a ücretsiz bakiye yükleme özelliğinin gelmesiyle devam ediyor. BDDK lisansı olan iki fintek girişiminin iş birliğine örnek olan bu iki proje, çok yakında devreye alınacak diğer projelerin de habercisi.

Türkiye’nin önde gelen yeni nesil ödeme platformu ininal, Pratik İşlem ile önemli bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği ile hayata geçen proje kapsamında ininal Kart kullanıcıları, Pratik İşlem’in 5 bin adet fiziki noktasında ve Pratik İşlem kiosklarında ininal Kart’a ücretsiz bakiye yükleyebilecek.

2019’un ilk çeyreğinde Pratik İşlem’in ininal Cüzdan’a sağladığı fatura ödeme altyapısıyla da ininal kullanıcıları sıra beklemeden, fatura ödeme noktası aramadan, oturduğu yerden istediği saatte 300’den fazla kurumun faturasını tek tıkla ödeyebiliyor. BDDK lisansı olan iki fintek şirketinin iş birliği ininal Kart’ların Pratik İşlem kiosklarında satışıyla devam edecek.

İş birliğini değerlendiren ininal Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Ömer Suner, “ininal olarak perakende satış ve yükleme ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Pratik İşlem ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz sayesinde perakende ağımızı güçlendirerek ininal Kart’ı tüketicilerimiz için daha ulaşılabilir kılıyoruz” dedi.

Suner, “Hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında kullanıcılarımız, Pratik İşlem’in 5 bin adet fiziki noktasında ve Pratik İşlem kiosklarında ininal Kart’a ücretsiz bakiye yükleyebilecek. Bu iş birliğimizi önümüzdeki dönemde yeni projeler ile devam ettireceğiz” dedi.

Pratik İşlem Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Emin Soyer ise şu ifadeleri kullandı: “Pratik İşlem olarak banka anlaşmalı olarak sunduğumuz ödeme hizmetlerinin yanı sıra, sağlamakta olduğumuz online servisler ve hayatı kolaylaştıran yazılım çözümleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlıyoruz. ininal ile yaptığımız iş birliği için çok mutluyuz. ininal kullanıcılarını Türkiye’nin dört bir yanında sunduğumuz güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle buluşturacağız.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

1 thought on “ininal Kart’a artık bakiye yüklemek ücretsiz

    Rahman

    (28 Eylül 2020 - 18:19)

    Ben bu karttan almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir