iPhone 11 ekran değişimi

iPhone 11 ekran değişimi

Geride bıraktığımız 2019 yılının ekran boyutu anlamında en performanslı kompakt cihazı olmayı başaran iPhone 11 gerçekten küçük bir gövde ve de yüksek malzeme kalitesi ile geliyor.

Cihazın iddialı olmayı başardığı bir diğer noktası da şüphesiz ekranı. 6.1 inç ekranlı cihaz 326 PPI gibi kabul edilebilir görüntü yoğunluğu sunuyor ve bunu düşük çözünürlükle birleştirerek yüksek pil ömrü sağlıyor. Servisimizde tüm iPhone 11’ler için en hızlı ve en güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz.

Profesyonel iPhone 11 ekran değişimi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren telefon teknik servisi CepMarket’te en hızlı ve güvenilir iPhone 11 ekran değişimini yapıyoruz. İşlerinde fazlasıyla profesyonel Apple teknisyenlerimiz cihazlarınızı önce yedekler ve bilgilerinin güvenle korunduğundan emin olurlar.

A kalite yedek parçalarla yapılan iPhone 11 ekran değişiminde tüm süreç yaklaşık 1 saatte tamamlanmış olur. Dileyenler cihazlarını bizlere 578 894 443 Yurtiçi sözleşme numarasıyla ücretsiz bir şekilde gönderebilirler.

Maksimum parlaklık, renk yoğunluğu ve dokunmatik hissi

• A kalite parçalarla yapılan iPhone 11 ekran değişimi işleminde önemli olan konulardan biri de maksimum parlaklık, renk yoğunluğu ve dokunmatik hissi gibi konularda orijinali ile hiçbir farklılık gözlenmemesidir.
• En hızlı iPhone 11 ekran değişimini yapan servislerden biri olarak siz de hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi bizleri arayabilirsiniz.
• Aynı zamanda 7/24 açık WhatsApp hattımızı kullanabileceğinizi de belirtelim.

https://cepmarket.com.tr

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir