iPhone 5S ve iPhone 5C ile ilgili ilk görüntüler sızdı

Apple’ın 10 Eylül’de duyuracağı yeni akıllı telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C ile ilgili ilk görüntüler, Vietnam’da yayın yapan Tinhte adlı teknoloji sitesinde yayınlandı.

Gelen bilgilere göre, Apple ürettiği akıllı telefonlara kılıf ve benzer aksesuar üreten şirketlere ürün örneklerini ‘gizlilik koşuluyla’ veriyor. Ortaya çıkan fotoğrafların bu yolla sızdığı tahmin ediliyor.

Şirketin adı muhtemelen iPhone 5S olması beklenen ürünü, iPhone 5’in biraz daha gelişmiş ve aynı kasaya sahip modeli olacak. iPhone 5C ise, kamuoyunda ‘plastik’ ya da ‘ucuz iPhone’ olarak anılan ürün.

Apple’ın yeni akıllı telefonlarıyla ilgili pek fazla teknik detay sızmasa da, 12 megapiksel kamera, yeni işletim sistemi iOS7 ile gelecekleri bilinen detaylar arasında.

iphone5c3

iphone5c1

iphone5c

iphone_5c_hr0-800x535

iphone_5c_hr2-800x534

iphone5c_hr6-800x530

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir