İş Bankası’ndan Windows Phone 8’e özel İşCep

Türkiye İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep, Windows Phone 8 işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanıma sunuldu.

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı mobil bankacılık uygulaması İşCep’e özel Windows Phone 8 uygulamasıyla para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, şans oyunu ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemi gerçekleştirilebiliyor.

En Yakın İş Bankası menüsü ile İş Bankası’nın tüm Şube ve Bankamatiklerinin konumları, adresleri ve çalışma saatleri hakkında anında bilgi alınabiliyor, Ekonomi Bülteni ile günlük ekonomi haberleri izlenebiliyor.

Live Tile (canlı kutucuk) özelliğine sahip Windows Phone 8 işletime sistemine uygun hazırlanan İşCep, uygulama olarak ya da uygulamanın içerisinde yer alan Bankacılık İşlemleri, Cep Anahtar, En Yakın İş Bankası ve Ekonomi Bülteni menüleri olarak telefonun başlangıç ekranına sabitlenebiliyor.

Windows Phone 8’e özel İşCep uygulaması Windows Phone Mağazası’ndan cep telefonlarına indirilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir