İşNet, 15. yılını kutladı

1999 yılında internet bankacılığınının kullanımını yaygınlaştırmak ve internete bağlı müşteri sayısını artırmak üzere İş Bankası tarafından kurulan İşNet, 15. yılını kutladı.

İşNet yönetici ve çalışanlarının katılımıyla düzenlenen kutlama töeninde bir konuşma yapan İşNet Genel Müdürü Selim Selvi, “Yeni nesil alternatif telekom operatörü olarak sunduklarıyla her yıl büyüyen ve güvenilir adımlarla yoluna devam eden şirketimiz; sektördeki 15. yılını genişleyen bir aile olarak kutluyor olmanın haklı gururunu yaşıyor” dedi.

Şirketlerinin sektörde 15 yılda geldikleri noktayla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Selim Selvi, İşNet’in 2004 yılında aldığı ses ve uydu işletimi lisansıyla birlikte ses ve uydu hizmetlerini de vermeye başladığını; böylece ‘uçtan uca iletişim çözümleri sağlama’ konusunda önemli bir adım attığını ifade ederek sözlerini şöyle tamamladı:

“Kurumların, bilgi ve iletişim alanındaki yerel ve küresel ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir şekilde karşılayan şirket olma vizyonuyla çıktığımız bu yolda; yaptığımız ciddi yatırımlarla hizmete başladığımız 5. yılın sonunda 81 ildeki PoP noktamızla Türkiye’nin ‘Yeni Nesil Telekom Operatörü’ olduk. İleri teknolojiye dayalı hizmetlerimizi tüm müşterilerimize; kurulduğumuz ilk günden beri çevresel duyarlılık ve kaliteden asla ödün vermeden, güvenilir ve ekonomik koşullarda sunuyoruz.

Büyüme hızımızı sürekli daha yukarılara taşıdığımız 15 yıl boyunca, işinin uzmanı, deneyimli ekiplerimizle yaptığımız başarılı çalışmalarla; her ölçekteki kuruma tek elden danışmanlık ve operasyonel yönetim hizmeti veren bir şirket konumuna geldik.

Ses, veri merkezi, internet, sanal-ağ, VPN uydu hizmetleri ve BT çözümleri alanlarında sunduğumuz hizmetlere; bu yıl aldığımız e-fatura özel entegratörlük lisansıyla e- fatura ve e-fatura saklama hizmetini de dahil ettik. Önümüzdeki dönemde de uzmanı olduğumuz tüm alanlarda sunacağımız yenilikçi çözüm ve hizmetlerimizle müşterilerimizin en güvenilir iş ortağı olmaya devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir