Justin Bieber artık elleriyle kalp işareti yapamayacak

Britanyalı futbolcu Gareth Bale, elle yapılan kalp işaretinin haklarını mahkeme kararıyla aldı. Bale, her golden sonra seyircilere kalp işareti yapıyor. Kanadalı şarkıcı Bieber de kalp işareti yapmayı seviyor.

Bir süre önce Britanya mahkemesi futbolcunun kalp işareti logosunun sahibi olduğunu onayladı. Konuyu görüşen mahkemede söz alan avukatlar, kalp işaretinin futbolcunun eski sevgilisine ait olduğunu iddia ettiler.

GarethBale

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre futbolcu kalp işaretini 2010 yılında Justin Bieber ‘in ünlü olmaya başlamasından sonra kullanmaya başlamıştı. Bunun ardından birçok kişi Bale’nin bu işareti Bieber’den çaldığını düşünmüştü. Ancak mahkeme işaretin Bale’ye ait olduğuna karar vererek tartışmalara son verdi.

Uzmanların görüşüne göre elle yapılan kalk işaretinin grafik görünümü futbolcuya yılda 3 milyon sterlin gelir getirecek. Bale ise gelirini defalarca artırmak için kalk işaretli logo içeren kıyafet üretimi planlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir