Kanafani ‘GTB Power 100’ listesinde

Türk Telekom Grup Üst Yöneticisi (CEO) Hakam Kanafani, üst üste dördüncü kez telekomünikasyon sektörünün dünya çapındaki en güçlü 100 yöneticisi arasında yer aldı.

Türk Telekom açıklamasına göre, Hakam Kanafani, Global Telecoms Business tarafından hazırlanan “GTB Power 100-En Güçlü 100 Yönetici” listesine girdi.

Listede, Kanafani’nin yanı sıra, AT&T CEO’su Randall Stephenson, Ericsson CEO’su Hans Vestberg, Google kurucusu ve CEO’su Larry Page ve Apple CEO’su Tim Cook da yer alıyor.

Global Telecoms Business, “globaltelecomsbusiness.com” web adresinden de ulaşılabilen her sayısında, telekomünikasyon sektörünün yöneticileri ile özel röportajlar, sektörle ilgili stratejik makaleler, raporlar ve çeşitli teknolojilere odaklanan eklere yer veriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir