MediaMarkt Club Hediye Bulucu

Kararsızlar için MediaMarkt Hediye Bulucu

Yeni yılın yaklaşmasıyla birçok insan sevdiklerine hediye alma telaşına girerken MediaMarkt, “Hediye Bulucu” uygulamasıyla bu derde son veriyor. Ürün yelpazesinde bulunan yüz binlerce ürünle her yaştan ve her zevkten insana yılbaşı hediyesi bulan isteyen MediaMarkt, Hediye Bulucu ile 9 farklı kategoride alternatif ürünler sunuyor.

Büyük bir heyecanla beklenen yeni yıl öncesi Avrupa’nın açık ara bir numaralı teknoloji perakendecisi MediaMarkt, hayata geçirdiği Hediye Bulucu uygulamasıyla tüm teknolojiseverlerin hediye bulma telaşına son vermeyi planlıyor.

Kulaklıklardan akıllı telefonlara, beyaz eşyalardan bilgisayarlara, hoparlörlere ve aksesuarlara kadar ürün yelpazesinde yüzbinlerce alternatif bulunduran MediaMarkt, mediamarkt.com.tr’de hizmet verdiği “Hediye Bulucu” ile 9 farklı kategoriden teknolojisevere hediye sunuyor.

Buna göre; “Maceraperestlerin, Aksesuarsız Yapamayanların, Gamer’ların, Müzikseverlerin, Dizi ve Film Sevenlerin, Hamaratların, Teknolojiseverlerin, Sporcuların ve Bakımına Düşkünlerin en çok tercih ettiği hediyeler, bu uygulamayla tüketicilere sunuluyor.

Hediye Bulucu sayfasında bu kategorilere ek olarak en popüler, el yapımı, sevgiliye, kişiye özel, kadınlara ve erkeklere göre hediye ipuçları da bulunuyor. Yılbaşına sayılı günler kalmışken MediaMarkt ise bu uygulamayla büyük umutlarla beklenen yeni yıl öncesi sevdiklerine hediye almak isteyen herkesi “Hediye Bulucu”yu kullanmaya davet ediyor.

MediaMarktın yılbaşında hediye seçmeyi ve almayı kolaylaştırmak için hazırladığı özel sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir