Karel’den ödüllü güvenlik kamerası yarışması

Karel, takipçilerini ödüllendirdiği yeni bir Facebook yarışmasını daha başlattı. Karel’in Facebook sayfası üzerinde yayınlanan Karel Güvenlik Kameraları videosunu izleyen ve sorulan soruya doğru cevap veren 3 kişi iPhone 6, Kameralı Güvenlik Sistemi ve Hırsız Alarm Sistemi kazanacak.

Videoyu izleyen ancak cevaplar konusunda kararsız kalan katılımcılar, Karel Güvenlik Kameraları sayfasından ipucu alabilecekler. Günümüzün teknolojik ve güvenlik ihtiyaçları dikkate alınarak seçilen güvenlik sistemlerine, akıllı telefonlar aracılığıyla 7/24 ve dünyanın her yerinden ulaşılabiliyor ve sistem kontrolü sağlanabiliyor.

Yarışmaya katılmak için Karel Facebook sayfasındaki form doldurulması gerekiyor. 14 Kasım 2014 başlayan yarışma 12 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Yarışmayı kazananlar, 15 Aralık 2014 Pazartesi günü e-posta ile bilgilendirilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

1 thought on “Karel’den ödüllü güvenlik kamerası yarışması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir