Kingston’tan alev kırmızısı HyperX bellek

Dünyanın en büyük ve lider bağımsız bellek ürünleri üreticisi Kingston Technology Company, Inc., giriş seviyesi yüksek performanslı HyperX mavi ürün serisine, şimdi de performanslı ve kalıcı bir ürün olan kırmızı HyperX belleği ekledi. Parlak kırmızı renkteki ısı dağıtıcıları (headspreaders) ile bellek üzerindeki sıcaklığı dengeli bir şekilde yayan kırmızı HyperX bellek böylece en ideal sistem perforrmansını kullanıcının ayağına getiriyor.

Kırmızı HyperX bellek, sistemlerinin performansını yükseltmek isteyen giriş seviyesi oyun tutkunları, sistem toplayanlar, PC modifikasyonu yapanlar ile genel anlamda kullanıcılara son derece uygun fiyatlarla üstelik şık bir tercihte bulunma fırsatı sunuyor.

Intel XMP desteği ile hazır gelen kırmızı HyperX bellekler; 8 GB kitler veya 4 GB’lık tek modüller şeklinde ve 1,65 ya da 1,5 volt seçenekleri olan 1600 ve 1333 MHz modeller olarak tüketiciye ulaşıyor.

HyperX’in güvenli teknolojisi ve kolay kurulumu sayesinde bu yeni modeller, yüksek hızları ve geniş kapiseteleri sayesinde kullanıcı ve oyun tutkunlarının aradığı yüksek bellek performansını hakkıyla karşılıyor.

Kingston’da kıdemli teknoloji yöneticisi olarak çalışan Mark Tekunoff, “HyperX kırmızı, bu yılın başında sınırlı sayıda üretilip piyasaya sunulduğunda muazzam bir ilgi gördü” diyor ve ürün hakkında şunları söylüyor: “Gördüğümüz bu büyük talep nedeniyle Kingston, kırmızı HyperX’i bu ürün ailesinin kalıcı bir üyesi haline getirmeye karar verdi. Canlı rengi, yüksek hızı ve üzerinde bulunduğu sisteme kazandırdığı mükemmel performans ile bu ürünümüz özellikle kırmızı, gri ve siyah gövdeli anakartlar üzerinde gayet şık bir görünüm sergiliyor”.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir