alışveriş

KOBİ’ler Paymes Panel ile tahsilat kabiliyetlerini geliştiriyor

Türkiye’nin en fazla kullanıcıya sahip ödeme platformu Paymes, Sosyal Ticaretten ve ödeme teknolojilerinden elde ettiği birikimi andemi nedeniyle tahsilat kabiliyeti zorlaşan KOBİ ve kurumsal şirketlere taşıyor.

Paymes Panel ile kurumsal kullanıcılar, hem kendi tahsilatlarını alt bayilerinden alabiliyor hem de bu alt bayi ve satış ekiplerine, kendi hesaplarına ödeme alabilme imkan sağlıyor. Paymes panelin, bu noktada B2B hizmet sağlayan diğer tahsilat sistemlerinden en büyük farkı, hali hazırda ödeme hizmetini de kendisinin sağlaması.

Paymes panel ile saha çalışanları firmaları adına tahsilat yapabilirken bayiiler hem kendi hesaplarına hem de ana firma hesabına gelir aktarımı sağlayabiliyorlar. Paymes panelin diğer tahsilat sistemlerinden en büyük farkı ise ödeme platformu olduğu için sunduğu bu katma değerli servis için yalnızca sabit komisyon ücreti alması.

Yıllık, aylık herhangi bir ekstra ücret almayan Paymes benzeri sistemlerin aksine ödeme işlemi alt bayiinin bilgisayarlarından değil kullanıcıların kendi telefonlarından yapmasını sağlıyor. Bu sayede müşteriler benzer sistemlerde yer alan riskler ile de karşılaşmıyor.

“Paymes panel ile ödeme yapan kullanıcıların da pazar geliştirebileceğinidüşünüyoruz ve Paymes olarak bireysel kullanıcılarımızın, KOBİ’lerin, birçok alt bayiisi bulunan büyük kuruluşların sosyal ticaretle işlerini büyütmelerinde en büyük destekçisi olacağız.” diyen Paymes İşbirlikleri ve Satış Ekibinden Sorumlu Yöneticisi Faruk Araz, şunları söylüyor:

“İş ortaklığı yaptığımız kurumların genelde yüzlerce kullanıcısı oluyor ve Paymes gibi büyük bir yapının kendilerine dahil olması ile birlikte yüz binlerce kullanıcıya ulaşır hale geliyorlar. Bu bizi oldukça sevindiriyor.

Özellikle pandemi sürecinde dijital alışveriş alışkanlıklarını katlandığı bu dönemde Paym.es Panele eklediğimiz yeni özellikler ile teknolojiye uzak işletmelerden, kuvvetli teknoloji takımlarına ve bilgi birikimine sahip ekiplere herkes için ödeme çözümü sunar hale geldik.

Bireylerin kurumsallaşıp karlılıklarını artırmasında, kurumların tüketicilerin %81’inin satın alma kararını verdiği mecra olan sosyal ticarete ulaşmasında köprü görevi üstleniyoruz.

Öte yandan pandemiyle birlikte fiziksel ürün satışı yapan işletmeleriimize de Paymes QR hizmetimizle destek verdik. Bu süreçte; sahaflarda, butiklerde, çicekcilerde ve kuryeler sıklıkla Paymes QR kullanmayı tercih ediyorlar.”

Kurşun geçirmez malzemeli şarj kablosu | Anker Powerline+ incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir