Günsan Elektrik, Vedat Yazar,

Konya Karatay Şehir Hastanesi Günsan ürünlerini seçti

Türkiye’nin son yıllardaki en önemli projeleri arasında yer alan İstanbul Havalimanı’nın aydınlatma kontrolünü üstlenen Günsan Elektrik, anahtar priz ve alçak gerilim ekipmanları alanındaki geniş ürün portföyüyle Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Günsan, son olarak Konya Karatay Hastanesi’nde 90 bine yakın ürünüyle yer aldı.

Gayrimenkul alanındaki çalışmalarına hız veren Günsan, anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün portföyüyle kamu projesi ve prestijli konut projelerinde yer almaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı Projesine dahil olan ve 2019 yılında bu alandaki çalışmalarına ağırlık veren Günsan’ın, son olarak Konya’da yer alan Karatay Hastanesi’nde yaklaşık 90 bin Visage ürünü kullanıldı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki konut ve inşaat projelerinde ürünlerinin yer aldığı belirten Günsan Satiş Direktörü Vedat Yazar, son olarak Konya Karaman Hastanesinde yaklaşık 250 bin TL değerinde 90 bine yakın ürününün kullanıldığı belirtti. Yazar, farklı projeler için de araştırma ve görüşmeler yaptıklarına dikkat çekerek, referans proje çalışmalarıyla iç pazardaki paylarını koruyacaklarını söyledi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir