KVK’dan 36 ay taksitle akıllı telefon ve tablet

KVK, yeni yılda herkesin uygun koşullarda akıllı telefon ve tablet sahibi olması amacıyla kampanya başlattı. Yeni kampanya; yeni yılda yeni cep telefonu ve tablet almak isteyenlerle sevdiklerine hediye almayı düşünenlere, taahhütsüz, kontratsız 36 aya varan taksit imkânı sağlıyor.

Dünyaca ünlü teknoloji markalarını tüketiciyle buluşturan KVK, yeni yılda herkesin uygun koşullarda son model akıllı telefon ve tablet sahibi olması amacıyla kampanya başlattı. Yeni kampanyayla, yeni yılda yeni cep telefonu ve tablet almak isteyenlerle sevdiklerine hediye almayı düşünenlere 36 aya varan taksit imkânı sunuluyor. Üstelik kampanyadan yararlananların herhangi bir kullanım süresi taahüdünde bulunması gerekmiyor. 31 Ocak 2013 tarihine kadar en yakın KVK yetkili satış noktalarını ziyaret eden tüketiciler, kampanya kapsamındaki akıllı telefonlara ayda 10.90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Türkiye’nin 5000 bin noktasında bulunan mağazalarıyla tüketicilere hizmet veren KVK, kampanyadan yararlanmak isteyenleri taahhüt ve kontrat zorunluluğundan da kurtarıyor. Tüm GSM operatörlerinin aboneleri kampanyadan yararlanabiliyor.

Kampanyadan yararlamak isteyenler, Huawei Y100 cep telefonuna aylık 10.90 TL taksitle edinirken, akıllı telefon pazarında yüksek kaliteli telefonlar üreten ZTE’nin android 2.3 Gingerbread işlemcili, 5.0 megapiksel çözünürlüklü kamera ve dokunmatik ekranı bulunan “Live” modeline de sadece 17.50 TL aylık ödemeyle sahip olabiliyor. Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürüme sahip, 4.3 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranı, 8.0 megapiksel çözünürlüklü çift LED flaşlı kamerası bulunan Huawei’nin “Ascend P1” modeli aylık 31.99 TL’lik taksitli fiyatıyla tüketicileri bekliyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, BlackBerry 9790 model cep telefonu aylık 37.90 TL taksitle, teknoloji harikası HTC One X Endeavor cep telefonu ise aylık 60.90 TL taksitle satışa sunuluyor. Kampanya, tablet almak isteyenler için de iki seçenek sunuyor. Buna göre, ViewSonic marka ViewPad wifi 21.90 TL aylık taksitle, ViewPad 3G ise 26.90 TL aylık taksitle edinilebiliyor. Farklı marka ve modelleri kapsayan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Ocak 2013 tarihine kadar KVK yetkili satış noktalarını ziyaret etmesi gerekiyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Turkcell Finansman banka gibi çalıştı, 865 milyon liralık kredi açtı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir