Logo Yazılım, yeni şirketler satın alarak büyüyecek

Türkiye’nin büyük yazılım şirketlerinden Logo Yazılım, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinden 800’e yakın bilişim profesyonelinin katılımıyla gerçekleştirilen Sürdürülebilir Büyüme temalı iş ortakları toplantısını Antalya’da düzenledi.

Logo’nun her gün genişleyen ekosisteminde yer alan iş ortaklarıyla birlikte 2015 yılı değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, Logo’nun 2016 hedef ve stratejilerinin yanı sıra, dünyadaki trendler de paylaşıldı. Şirketin başarılarla dolu 30 yılı aşkın geçmişinde büyük katkısı olan iş ortakları, toplantıda, ürün yelpazesine katılan yeni ürünlerle tanıştı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Logo Yazılım CEO’su Mehmet Buğra Koyuncu, “Teknolojinin hızlı geliştiği bilişim sektöründe, sürekli yenilenmek ve sonraki adımları iyi görebilmek gerekiyor. Böyle bir sektörün içinde, son 5 yıldır sürdürülebilir şekilde büyümekten ve Logo’nun pazar payının artışını görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu başarıya ulaşmamıza katkı sağlayan bütün iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Koyuncu sözlerini, “Logo, 2011 yılından bu yana hem organik büyümesine devam ediyor, hem de satın alma ve birleşmelerle ailenin içerisine kendi alanında çok iyi ürünlere, hizmetlere ya da bilgi birikimine sahip firmaları katarak daha güçlü hale geliyor. Büyük bir ekosistem oluşturmamızın kritik faktörlerinden biri olan satın almalar, organik ve inorganik büyüme hedeflerimiz doğrultusunda devam edecek.” diye sürdürdü.

Perakende çözümleri, iş zekâsı, bütçe uygulamaları, CRM, insan kaynakları, siber güvenlik ve yenilikçi çözümlere yönelik sunumların yapıldığı, e-dönüşüm sistemlerinin aktarıldığı toplantı, başarılı iş ortaklarına ödüllerinin takdim edilmesiyle sona erdi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir