Mad Max, Playstore’da ön siparişe açıldı

Kült film serisi Mad Max hayranı oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği Mad Max oyunu,TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da ön siparişe açıldı.

TTNET’ten yapılan açıklamaya göre, Mad Max için geri sayım başladı. 1979 yılından beri sinemaseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Mad Max serisinin oyunu, serinin son filmi Mad Max Fury Road kadar heyecana neden oldu. Avalanche şirketi tarafından geliştirilen Mad Max, KDV dahil 132 TL’lik fiyatıyla Playstore’da ön siparişe açıldı. TTNET’li oyunseverler, 12 ay taksit seçeneğinden faydalanabiliyor.

Film serisi gibi özgün bir senaryoya sahip olan Mad Max oyunu, oyunseverlere post apokaliptik bir açık dünyada hayatta kalma mücadelesinin heyecanını yaşatacak. Scabrous Scrotus isimli savaş lordunun yönettiği ölümcül bir yağmacı grup tarafından Interceptor’ı çalınan ve tehlikeli bir yolculuğa çıkan yalnız savaşçı Mad Max, en çok bütün bu çılgınlığı arkasında bırakıp hikayelerde anlatılan “Plains of Silence”a ulaşmak ve huzura ermek istiyor.

Mad Max’in amacına ulaşmasına yardım edecek oyuncular, oyun içinde geliştirmeler yapabilecek. Oyuncular, Interceptor’larını geliştirebilmek için çaba gösterecek, araçlarıyla taşıt savaşlarına katılabilecek, performans, zırh ve silah konularında savaş makineleri inşa etmeye çalışacak ve ilkel Wasteland’i ehlileştirme şansına sahip olabilecek.

Ön sipariş vasıtasıyla Mad Max’i satın alan oyunseverler, Mad Max’in en önemli arabalarından “The Ripper” isimli aracın da sahibi olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir