Media Markt’tan 7 ayda 7 mağaza

Media Markt’ın 29. Mağazası Aydın’da açıldı. Açılışta bir konuşma yapan Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, “2013 yılını İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra özellikle Anadolu’da büyüme yılı ilan ettik. Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde, 29’ncu mağazamızın açılışını gerçekleştirdik.  Aydın mağazası ile birlikte 2013’ün ilk 7 ayında 7 mağaza açmış olduk. Ankara, Gaziantep ve Şanlıurfa mağazalarımızı da bu yıl içinde açacağız. 2013 yılını 32 mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz” dedi.

Dünya markalarını, bol seçenek ve uygun fiyat avantajları ile ziyaretçilerine sunan Avrupa’nın bir numaralı teknoloji market zinciri Media Markt, Türkiye’deki 29’ncu mağazasını Aydın’da 29 Temmuz, Pazartesi günü saat 23.59’da açtı. Aydınlıların yoğun ilgi gösterdiği açılışta; kampanyadaki ürünler ilk birkaç saat içinde tükendi. Açılışa özel indirimlerle satışa çıkan ürünlerde en yoğun ilgi LED TV’ler ve dizüstü bilgisayarlarda görüldü.

Media Markt mağazasının açılışını Media-Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan, Media- Saturn Finanstan Sorumlu Genel Müdür (CFO) Korhan Öz, Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, Media-Saturn Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür Aziz Süzer (CPO) ve Media Markt Aydın Mağaza Genel Müdürü Serhat Ilgaz gerçekleştirdi. Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde 3 bin metrekarelik bir alanda bulunan Media Markt Aydın mağazası, 50.000 çeşit dünya markası ürünü Aydınlı teknoloji severlerle buluşturdu.

Media-Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan; “Media Markt olarak Aydın’da ilk mağazamızı açmaktan dolayı çok mutluyuz. Aydınlılar da artık son teknoloji ürünlere; en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle ulaşabilecekler. Mağazamızda her yaş grubundan kişiye hitap edecek, gerçek yaşam ve deneyim alanları oluşturuyoruz. Mağazamız, teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veren “Dijital Yaşam Alanı”na da sahip. Müşterilerimiz “Dijital Yaşam Alanı”nda; tabletten TV’ye, telefondan yazıcıya farklı ürün gruplarını birbirine bağlayarak son teknolojiyi, uygulamalı olarak tanıma şansı yakalıyor. Konsept alanlarımız, fiyat avantajlarımız, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile Aydınlılara gerçek teknoloji keyfini yaşatacağımıza inanıyorum, mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, “2013 yılını İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra özellikle Anadolu’da büyüme yılı ilan ettik. Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde, 29’ncu mağazamızın açılışını gerçekleştirdik.  Aydın mağazası ile birlikte 2013’ün ilk 7 ayında 7 mağaza açmış olduk. Ankara, Gaziantep ve Şanlıurfa mağazalarımızı da bu yıl içinde açacağız. 2013 yılını 32 mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir