MediaMarkt Eskişehir

MediaMarkt’tan Eskişehir’e ikinci mağaza

Türkiye’nin en geniş toplam mağaza alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda MediaMarkt, Eskişehir’e 1500 metrekarelik bir mağaza daha açtı ve bölgedeki mağaza sayısını da 2’ye yükseltti. Açılışla beraber MediaMarkt’ın Türkiye’deki mağaza sayısı ise 78’e yükseldi.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda farklı illerde mağaza açılışları gerçekleştiren MediaMarkt Türkiye, son olarak MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ve çok sayıda yöneticinin de katılımıyla Eskişehir’de 1500 metrekarelik yeni bir mağaza açılışı gerçekleştirdi.

MediaMarkt Eskişehir

Bu açılışla beraber MediaMarkt’ın Eskişehir’deki mağaza sayısı 2’ye yükselirken Türkiye’deki mağaza sayısı ise 78’e ulaştı. Eskişehir halkının da yoğun katılım gösterdiği açılış kapsamında Eskişehirlilere çeşitli indirimler de sunuldu.

Teknoloji dünyasının ünlü ismi Eskişehir’deydi

MediaMarkt’ın yeni mağazasının açılışına teknoloji dünyasının ünlü isimleri de katıldı. Shiftdelete.net kurucusu olan ve aynı zamanda da YouTube kanallarında yayınladıkları videolarla milyonlarca insana ulaşan Hakkı Alkan, açılışta Eskişehirli teknolojiseverlerle buluştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir