Messi, BEKO reklam filminde

FC Barcelona’nın en tanınmış oyuncuları Lionel Messi, Neymar Jr., Gerard Piqué, Luis Suárez ve Andrés Iniesta’nın yer aldığı BEKO reklam filminde, sahada da evde de takım olmanın ruhunun aynı olduğu vurgulanıyor.

Beko’nun yeni reklam kampanyasında futbolda olduğu gibi evde de ailenin, bir takım gibi birbirine ilham verdiği, birlikte hareket ederek her zaman birbirine destek olduğu, her anı paylaştığı, birlikte eğlendiği ve sonunda başarıyı beraber kutladığı takım ruhu anlatılıyor. Beko ürünleri takımın bir parçası olarak her yerde her zaman ilham ve destek veriyor.

Tüketicilerin yaşantılarını kolaylaştıran teknolojik ve güvenilir ürünler sunan Beko, kampanyanın dünyanın her yerindeki insanlara ulaşmasını hedefliyor. İzleyenleri #JoinOurTeam hashtagini kullanarak takımın bir parçası olmaya davet ediyor.

Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu kampanyayla ilgili olarak: “Bu kampanya iki tanınmış markayı bir araya getiriyor: Beko ve FC Barcelona. Dört yıllık işbirliğimizden gurur duyuyor ve bu yeni kampanyanın markamızı global anlamda güçlendireceğine inanıyoruz. Dünya çapında oyuncuları sahada seyretmek, bize takım ruhunun inanılmaz sonuçlar doğurabileceğini hatırlatıyor” dedi.

Arçelik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük ise şöyle konuştu: “Beko ürünlerimizle gündelik yaşantılarında farklılık yaratan akıllı, yenilikçi çözümler sunarak ailelere yardımcı olurken, yeni kampanyamızın, sahada ve evde takım çalışmasıyla birbirimize nasıl ilham ve destek verdiğimizi göstereceğini umuyoruz.”

Beko’nun yeni reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz:

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir