MGM filmleri D-Smart’ta

D-Smart, MGM’in 2012 yılında dünya çapında milyar dolarlık gişe başarısı yakalamış olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk, serinin devam filmi Hobbit: Smaug’un Viranesi ve final filmi olan Hobbit: Gittim ve Döndüm’e ek olarak, son zamanların hit filmleri arasına giren Hansel&Gretel: Cadı Avcıları ve 2013 yapımı Carrie ve Robocop filmlerinin de yayıncısı olma hakkını aldı.

D-Smart aboneleri ayrıca MGM’in sinema tarihine damgasını vurmuş Dört Nikah Bir Cenaze, Pembe Panter (1964, 2006), Pembe Panter Coşuyor, Demir Maskeli Adam, Roma, Gecenin Sıcağında ve Bazıları Sıcak Sever gibi klasikleşmiş filmleriyle de D-Smart sinema kanallarında buluşacak.

D-Smart aboneleri, adından sıkça söz ettiren bu zengin içeriği TV ekranlarından ya da istedikleri zaman D-Smart BLU üzerinden, bulundukları her yerden iPad, bilgisayar ve akıllı cep telefonlarından rahatlıkla, HD keyfiyle izleyebilecekler. Ayrıca, 3D özelliği taşıyan filmleri de bu teknolojiyle izleme şansını yakalayacaklar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir