Microsoft’ta Tarık Tüzünsü’ye yeni görev

Microsoft Türkiye Tüketici Kanalları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft’ta 2015 atamaları hız kesmeden devam ediyor. Microsoft Türkiye Tüketici Kanalları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, Microsoft bünyesinde hayata geçirdiği başarılı projelerini takiben Microsoft Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Yeni görevine 1 Şubat 2015 itibarıyla başlayacak olan Tüzünsü, Microsoft’tan önce 17 yıl boyunca Arena Bilgisayar’da Ürün Yöneticiliğinden CEO’luğa uzanan bir çok başarılı pozisyonda görev aldı. İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Tüzünsü, aynı üniversitede MBA derecesi alırken, Harvard Business School’da PLD (Program Leadership Development) programını başarıyla bitirdi. Tarık Tüzünsü evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir