Müzik tutkunları için kulaklıklı sweatshirt

HoodieBuddie markasının hazırladığı özel sweatshirt’ler, kulaklık kablosunun etrafa takılmasından ya da dolaşmasından şikayet edenler için yaratıcı bir çözüm sunuyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen özel tasarım ürünün kapüşon kısmındaki iplerinden kulaklık kabloları geçiyor ve iplerin ucunda da birer kulaklık bulunuyor.

Sweatshirt’ün ön cebinde ise küçük bir jak yer alıyor. Böylece kullanıcılar, Mp3 çalarların yanı sıra, iPod veya iPhone da dahil tüm mobil cihazlarını sweatshirt’e bağlayarak spor yaparken, işe giderken, araç kullanırken, yolculuk yaparken, alışverişte kısaca hayatın her anında özgürce müzik dinleyebiliyor.

HoodieBuddie

Piyasaya çıktıktan sonra dünya genelinde yoğun ilgi gören ve birçok ünlü isim tarafından kullanılan HoodieBuddie ürünleri Ocak ayından itibaren ülkemizde de www.hbturkey.com adresinde satışa sunulmaya başladı. Kadın, erkek ve teenage&çocuk modelleri bulunan kendinden kulaklıklı sweatshirt’lerin fiyatı ise KDV dahil 129 TL.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir