n11.com, İzmir’de bölgesel satış ofisi açtı

Alışverişin sitesi n11.com, ilk bölgesel satış ofisini, üst yönetici Nak Kyun Chong’un katılımıyla İzmir’in Bornova ilçesinde açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kısa sürede 11 bin KOBİ’yi e-ticarete kazandıran ve 7 milyonu aşkın ürünü tüketicilerin beğenisine sunan n11.com, İzmir’de sahaya indi.

KOBİ’lerle sürekli iletişim halinde olmayı, olası sorunlara anında müdahale etmeyi ve internetten çevrimiçi satış yapmak isteyen mağazalara destek olmayı hedefleyen n11.com, ilk bölgesel satış ofisini Bornova’da açtı.

İzmir’e açılan yeni ofis ile e-ticaret sektöründe bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten n11.com üst yöneticisi Nak Kyun Chong, bu sayede daha fazla KOBİ’ye ulaşacaklarını ifade etti.

E-ticareti geliştirmenin yolunun girişimciliğin teşvik edilmesi ve uygun iş ortamlarının sağlanmasından geçtiğine dikkati çeken Nak, “Sektörün büyümesi konusunda önemli beklentilerimiz var ve bu sebeple ciddi yatırımlar yapıyoruz. Açılışımızdan bu yana geçen bir yıllık zaman zarfında, KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarak hızlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdik. İnternet satışında fiziki mağazaların kira, aidat, depo gibi maliyetleri ortadan kalkıyor, satıcı stok bulundurmak zorunda kalmıyor, daha az istihdam sağlıyor ve toplamda işletme giderleri düşüyor” dedi.

Nak, yakın zamanda Türkiye’nin farklı bölgelerinde de ofis açmaya devam edeceklerini belirtti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir