NatGeo Play iPad uygulaması App Store’da

Fox International Channels ve Türksat A.Ş. arasındaki anlaşma sayesinde ödüllü ve öne çıkan National Geographic Channel belgesellerini, NatGeo Play Teledünya Üst Paket üyeleri istediği, istediği yerde izleyebilecek. PC ve iPad üzerinden ulaşabilen uygulamada belgesellerin tam bölümleri NatGeo Play Teledünya Üst Paket üyelerine abone olanlara açık.

NatGeo Play tamamıyla FIC Avrupa Dijital Medya ekibi tarafından geliştirildi ve ilk kez Türkiye’de piyasaya sürüldükten sonra uygulamanın diğer Avrupa ülkelerinde de platform işbirlikleriyle yayılması planlanıyor.

FIC Avrupa ve Afrika Dijital Medya Başkan Yardımcısı Sergio Falcón konuyla ilgili, “NatGeo Play’i Türksat A.Ş.  ortaklığında ilk kez Türkiye’de Teledünya dijital Kablo TV Platformu ile lanse etmekten dolayı oldukça mutluyuz.” dedi.

NatGeo Play tüm dünyada platformlara özel bir servis olarak tasarlandı. Türkiye’de NatGeo Play Teledünya Üst Paket üyelerine NGC’nin en çok izlenilen belgesel serileri “Tabu”, “Kıyameti Bekleyenler”, “Mega Fabrikalar” ve “Kabusa Dönen Yolculuklar” gibi birçok belgeselin tam bölümlerini izleme fırsatı sunuyor.

Her ay uygulamaya yeni içerikler ekleniyor. NatGeo Play uygulamasında tam bölümlerin yanı sıra ekstra kısa içerikler, fotoğraf galerileri NGC’nin merakla takip edilen “Günün Fotoğrafı” ve kanal yayın akışı sizleri bekliyor. Tüm videolarda iPad’den TV’ye görüntü aktarımı özelliği de mevcut.

NatGeo Play uygulamasını ücretisz olarak buradan indirebilirsiniz.

PC veya internet erişimli mobil telefonlar için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir