Nazan Öncel, General Mobile GM 5 Plus’la klip çekti

Sanatçı, söz yazarı ve besteci; “Sokak Kızı” lakabıyla da anılan Nazan Öncel, sanat hayatında söz yazarlığı ve besteleriyle anılmış, pek çok şarkıcıya verdiği şarkılarının her biri “hit” haline gelmiştir.

Yeni cıkardıgı maxi single albümüne adını veren “Sakin Ol Şampiyon” parçasının klibini Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, klibin tüm çekimlerini General Mobile GM 5 Plus modelinin 13 MP flaşlı selfie kamerası ile gerçekleştirdi.

General Mobile ve Google işbirliği ile geliştirilen GM 5 Plus Android One, otomatik odaklama ve Flaşlı 13 MP ön kamerası ile yüksek kalitede (full HD) selfie videolar çekebiliyor.

Çekilen selfie videolar, Qualcomm ile geliştirilen 4.5G CAT-7 modem sayesinde, en yüksek hızda internet deneyimi ile (100Mps Upload) yüklenebiliyor.

Yüksek kalitedeki videolarınızı saklayabilmeniz için, 3GB RAM ve 32GB dahili 128GB arttırılabilir hafızası ile de güçlü bir donanıma sahip olan General Mobile GM 5 Plus Android One modelini, General Mobile anlaşmalı satış noktalarından 999 TL Peşin Fiyatına 6 taksit seçeneği ile veya GSM operatör satış noktalarından da 12, 24 veya 36 ay tarifeye ek taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir