NBA 2K 14 ve Formula 1 Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, “NBA 2K 14” oyunu aylık 6 TL, “Formula 1 2013” oyunu ise aylık 7 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunduğunu açıkladı.

Geçen yıl  “Yılın Spor Oyunu” ve “Yılın Oyunu” kategorilerinde 38’den fazla ödül alan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K 14 oyunseverlerle buluşuyor.

Seride, ilk kez aralarında  “Fenerbahçe Ülker” ve “Anadolu Efes”in bulunduğu Euroleague takımları da yer alıyor. Oyunseverler bu muhteşem oyuna aylık 6 TL’den başlayan taksitler ile 72 TL’ye ulaşabilecekler.

Codemasters’ın 6.5 milyondan fazla satan, ödüllü Formula 1 markasının en son oyunu da dünya ile aynı anda Playstore’da oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Oyun tutkunları oyuna aylık 7 TL’den başlayan taksitler ile 84TL’ye ulaşabilecekler.

Formula 1 2013 sezonunun heyecanını sonuna kadar yansıtan F1 2013, yarış oyunları konusunda uzman Codemasters’ın bütün tecrübesini konuşturduğu bir oyun! Video oyunları dünyasının en gelişmiş F1 simülasyonu.

“NBA 2K 14” ve “Formula 1 2013” oyunları, Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir