Olimpiyatların resmi oyunu ‘London 2012’ Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını oyunseverlerle paylaşıyor. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nın resmi oyunu olan “London 2012”, yüksek çözünürlükte grafikleri, farklı dallarda oynayabilme özelliği, oyunculara ülkelerini temsil etme fırsatı vermesiyle benzersiz bir olimpiyat deneyimi yaşatıyor. Playstore’da 99,90 TL’ye oyunseverlerle buluşan “London 2012”, yeni etkinlik ve oyun modlarıyla da dikkat çekiyor.

Spor tarihindeki en önemli anları hafızalara kazıyan Olimpiyat Oyunları, “London 2012” oyunu ile bilgisayarlara taşınıyor. “London 2012”de oyunseverler 35’ten fazla dalda yarışabiliyorlar. Oyun sırasında canlı anlatım heyecanı ikiye katlıyor. Oyunseverler ülkelerini temsil edebiliyor, aldıkları her madalya ile ülkelerini sıralamada daha üstlere çıkarabiliyorlar.

Pek çok etkileyici özelliği bulunan “London 2012”, çevrimiçi olarak da oynanabiliyor. “London 2012”de Olimpiyat Oyunları modu, oyunseverlerin yeteneklerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Çoklu oyuncu seçeneği ise oyunculara arkadaşlarına karşı yarışma olanağı sunuyor.

“London 2012”, muhteşem grafikleri ve yepyeni oyun özellikleriyle farklı bir spor oyunu deneyimi yaşatacak. Ayrıca 12 Ağustos’a kadar 6 ay Tivibu Ev Maxi kampanyasından faydalanan TTNET FİBERNET müşterileri 99,90TL değerindeki bu oyuna ücretsiz ulaşabilecekler. Detaylı bilgi: http://www.playstore.com/#!/oyun/london-2012

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Espor ekosisteminin tüm tarafları buluştu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir