Olimpiyatların kapanış töreni Tivibu’da

Tivibu, Londra Olimpiyatları’nın kapanış coşkusunu ekranlara taşıyor. 27 Temmuz’da başlayan Londra Olimpiyatları’nın kapanış töreni için açılışta olduğu gibi sürprizlerle dolu bir gösteri hazırlandı. 12 Ağustos Pazar akşamı yapılacak kapanış töreni canlı olarak Tivibu olimpiyat kanallarından yayınlanacak.

Kapanış töreni TSİ 23.00 itibarıyla Tivibu’dan naklen yayınlanacak Londra Olimpiyatları 27 Temmuz’da, sanat direktörlüğünü 8 dalda Oscar kazanan “Milyoner” (Slumdog Millionaire) filminin yönetmeni Danny Boyle’nin yaptığı, günlerce konuşulan açılış töreniyle başlamıştı. Kaçıran veya tekrar izlemek isteyen Tivibu aboneleri, Tekrar İzle özelliğiyle töreni tekrar tekrar izleme şansını elde etmişlerdi.

Olimpiyat Oyunları’nın kapanışı için de büyük bir gösteri hazırlandı. 80 bin kişilik Olimpiyat Stadı’nda, 12 Ağustos Pazar günü TSİ 23.00’te başlayacak olan kapanış törenini dünya genelinde 1 milyar kişinin izlemesi bekleniyor.

Birçok sürprizin hazırlandığı törende gösterilerin ayrıntıları gizli tutulurken; Muse, George Michael gibi dünyaca ünlü İngiliz sanatçıların sahne alacağı belirtiliyor. Kapanış töreninde ayrıca Londra Olimpiyatları’na katılan ülkelerin sporcuları da geçiş yapacaklar.   Kapanış töreninin tekrarı Tivibu’da Olimpiyat Oyunları’nın kapanış töreni, kaçırdığı için üzülenleri veya bu muhteşem anı yeniden izlemek isteyenleri, Tivibu Tekrar İzle’de bekliyor olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir