OtelSonDakika’ya katılan otel sayısı artıyor

Birinci sınıf otellerde en düşük fiyatlarla aynı gün konaklamayı sağlayan iPhone ve Android uygulaması OtelSonDakika’nın otel ağı genişlemeye devam ediyor. OtelSonDakika kullanıcıları son olarak eklenen otellerle birlikte, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 40’tan fazla otelde son dakika fiyatları ile konaklayabiliyor.

Kullanıcıların akıllı telefonları ile sadece birkaç dakika içinde en düşük fiyatlarla oda satın alabilmelerini sağlayan OtelSonDakika’nın ağında Swissôtel, The House Hotel’leri, Point Hotel Barbaros, Elite World İstanbul, Prestige ve Van Hotel’leri gibi birinci sınıf otellerin yanı sıra Sumahan on the Water Hotel gibi butik oteller de yer alıyor.

OtelSonDakika kullanıcıları gecelik konaklamalarında çoğunlukla İstanbul Boğazı manzarasına sahip otelleri tercih ederken, İstanbul’u ziyaret eden kullanıcılar dilerlerse her gece farklı bir otelde konaklayabilecekleri şekilde de seyahatlerini planlayabiliyorlar.

OtelSonDakika’daki otel odaları, her gün öğle saat 12.00’den başlayarak gece 03.00’e kadar satın alınabiliyor. Kullanıcıların en çok oda satın aldıkları zaman dilimi ise 18.00 – 21.00 saatleri arasına denk geliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  İran'dan Turkcell'e kötü haber

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir