WD_Black Western Digital

Oyunculara yönelik WD_BLACK serisi IFA’da sergileniyor

Western Digital’in IFA’da sergilediği ürün grubunda, WD_BLACK Oyun Sürücüleri, Süper İnce 5 TB Taşınabilir Sabit Sürücü ve Yeni Yüksek Hızlı SanDisk Bellek Kartları yer alıyor.

Tüketiciler her zamankinden daha fazla içerik ürettiğinden, Western Digital Corp., hepsini saklamalarına, paylaşmalarına ve yönetmelerine yardımcı olacak yenilikçi çözümler üretiyor ve sunuyor.

IFA 2019’da Western Digital, WD_Black oyun ürünleri serisi, WD ve SanDisk markalarından en yeni ürünlerini sergiliyor.

Western Digital’in yeni ürünlerini kullanacak tüketiciler ister zorlu bir oyuncu, ister değerli anılarını korumak isteyen bir aile reisi ya da doğru anı yakalamaya çalışan bir fotoğrafçı olsun, ürünler, gelişen veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf güvenilirlik ve performans sağlayacak şekilde tasarlandı.

WD_Black

WD_Black oyun ürünleri serisi, oyun istasyonlarının depolama sınırına ulaştığında en sevdikleri oyunlardan hangisinden fedakarlık edeceğini seçme zorluğuyla karşı karşıya kalan oyuncular için hazırlandı.

Sergilenen beş yeni oyun çözümü arasında, endüstrinin bir SuperSpeed USB (20 Gb / s) ara yüzüne sahip ilk oyun sürücüsü olan WD_Black P50 Oyun Sürücüsü SSD bulunuyor.

WD_Black P50 Oyun Sürücüsü SSD’nin bu yılın sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ek olarak, portföyde iki Xbox lisanslı sürücü, Xbox One için WD_Black P10 Oyun Sürücüsü ve Xbox One için WD_Black D10 Oyun Sürücüsü (bu ayın daha sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor) bulunuyor.

Bu iki sürücü bir Xbox Game Pass Ultimate deneme üyeliği ile birlikte geliyor.

WD_Black portföyü, PC ve konsol oyuncularına, oyunların keyfini sürmelerine ve sınırsız oynamalarına imkan veren performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor.

WD

Ödüllü My Passport portatif sürücüler serisi, günümüz tüketicisinin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde yenilendi.

Şimdilik 5TB’a kadar, en ince form faktörü olan WD, tüketicilere seyahatleri sırasında gittikleri her yerde değerli fotoğraf, video ve belgeleri taşıma ve koruma konusunda daha fazla kapasite sunuyor.

Yeni My Passport ve Mac için My Passport sürücüleri harika bir yeni renk paletine ve şık bir tasarıma sahip. Ürün ayrıca üç yıllık sınırlı bir garantiyle geliyor.

SanDisk

Yeni nesil NVMe teknolojisine sahip olan şirket, şimdiye kadarki en hızlı bellek kartı olan SanDisk Extreme PRO CFexpress B Tipi B’yi piyasaya sürüyor.

Yeni kart, yüksek kaliteli içerik için artan talebe ayak uydurabilmek adına en ileri teknolojiye ihtiyaç duyan fotoğrafçılar ve videografçılar için tasarlandı.

Göz kamaştıran hızlarla, mevcut performans kartı formatlarımızın 1 üç katı daha fazla hızla sunan CFexpress kartı ile RAW formatındaki 6K videonun 3 tutarlı ve hızlı bir şekilde kaydedilmesini sağlayarak iş akışının verimliliğini artırıyor.

Kartın bu yıl sonuna doğru hazır olması planlanıyor. Ayrıca, şirket; dünyanın en hızlı 1TB UHS-I SD kartı 2 olan 1TB SanDisk Extreme PRO SD UHS-I bellek kartını da piyasaya sürüyor.

Ay sonunda dağıtımı planlanan bu süper yüksek kapasiteli SD kart, 4K UHD video3 ve ardışık seri çekim modu fotoğrafçılığı için ideal bir ürün.

Ayrıca SanDisk IFA’da dünyanın ilk yerel otomatik yedekleme özelliğine sahip ilk ikisi bir arada kablosuz şarj cihazı olan iDpand Kablosuz Şarj Cihazını da sergiliyor.

Yeni cihaz, şarj olurken Qi özellikli iPhone ve Android cihazlar için tüketicilere yerel fotoğraf yedeklemesi de sunuyor. Bu cihaz, şarj alışkanlıklarında bir değişiklik yapmadan hatıraları güvende tutmanın kolay bir yolu olarak gösteriliyor.

iPhone’larına hızlı bir şekilde ekstra depolama alanı eklemek ve daha fazla fotoğraf ve videoya yer açmak isteyen tüketiciler için, SanDisk de yeni iXpand Flash Drive Go’’yu piyasaya sürüyor. Her iki ürün de şuanda belirli bölgelerde bulunuyor.

Öncelik tüketicide

Western Digital, İçerik Çözümleri Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı David Ellis, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, en son video oyunundan, aile fotoğrafı koleksiyonlarına veya profesyonel portföylerine kadar değerli içerikleri için bizim çözümlerimize güveniyorlar.

Western Digital markalı tüm ürünler, tüketici deneyimine öncelik vererek tasarlandı. Biz kullanıcılarımızın içeriklerini korurken, mümkün olan en iyi performansı ve deneyimi elde edeceklerini de taahhüt ediyoruz.

Geniş ve sektörde öncü olan ürün portföyümüz bu taahhüdümüze mükemmel bir örnektir.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir