Panasonic

Panasonic Visual ve ProAV ürünleriyle uyumunu artırıyor

Panasonic Görsel ve ProAV’nin uzun süre kullanılacak sistemlerine yapılan yatırım, gelişmiş iş akışları ve esneklik sağlıyor.

AV profesyonelleri için Avrupa’nın önde gelen ekipman tedarikçisi AED Group, müşterilerinin entegre AV ve BT dünyasına geçişin gelişmiş iş akışı ve esneklik avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olmak için Panasonic Visual ve ProAV ürünleriyle olan uyumunu artırıyor.

Panasonic ve AED, geleneksel AV oynatma sistemlerinden her yerden her yere içerik akışı esnekliği sağlayan ve canlı etkinlik içeriğinin aynı anda farklı yerlerde, yerlerde ve platformlarda kullanılmasını sağlayan entegre AV ve BT çözümlerine geçilmesine öncülük ediyor.

En yeni EQ2 Serisi ürünler arasından 250’den fazla düz panel 4K ekranın yanı sıra 100’den fazla RQ35K (30.000lm) ve RQ25K (20.000lm) projektör satın alan Kiralama ve Sahneleme müşterileri artık tüm Panasonic ürünlerini tek bir lider tedarikçiden temin edebiliyor. Panasonic RQ35K ve RQ25K, lümen sınıfında dünyanın en küçük ve en hafif 3 Çipli DLP™ projektörleridir. EQ2 Serisi profesyonel 4K LCD ekranlar da 98-43 inç arası yedi ekran boyutunda yüksek görünürlük, dayanıklılık ve Intel SDM de dahil olmak üzere pek çok bağlantı özelliği sunuyor.

AED Group, Panasonic’in PTZ kameraları ve KAIROS IP/IT canlı prodüksiyon platformunun yanı sıra, IP’nin esnekliğini ve kolaylaştırılmış iş akışlarını arayan şirketlere Panasonic’in eksiksiz camdan cama IP prodüksiyon çözümünü sunabiliyor. Intel SDM platformunun Panasonic RQ25K projektörlere ve EQ2 Ekranlara dahil edilmesi, cihazların IP tabanlı sistemlere kolay yapılandırılabilmesini sağlıyor ve bağlantısını daha da geliştiriyor.

Panasonic Connect Avrupa Medya Eğlence İş Birimi Başkanı Jan Markus Jahn, konuyla ilgili şunları söyledi: “AED Display’in devam eden yatırımı, piyasadaki en kompakt ve sessiz, yüksek parlaklıklı projektörleri geliştirme kararımızı ve IP dünyasında yerleşik esneklik ve ölçeklenebilirlik için Intel SDM platformuna olan bağlılığımızı güçlendiriyor. Özelleştirilebilir ve yapılandırılabilir IP/IT platformu KAIROS ve açık SDM standardı, ürünlerin bugün belirli müşteri gereksinimlerine uyarlanabilmesini ve hatta gelecekteki IP formatlarına ve standartlarına geçirilebilmesini sağlıyor.”

İlginizi çekebilir:  Panasonic’ten yeni nesil yangın algılama santralleri

AED Display Genel Müdürü Thierry Heldenbergh de şunları ekledi: “Panasonic, AV profesyonelleri için zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için iş akışlarını kolaylaştırırken, en yüksek kalitede görseller ve güvenilirlik sunmada öncülük eden AV ürünlerini pazara sunmaya devam ediyor. Belçika, Hollanda, Almanya, Fransa, İngiltere ve Dubai’de ofisleri bulunan Avrupa’nın lider alan kiralama AV şirketi olarak, müşterilerimizin yeni AV/BT ortamına zahmetsizce geçiş yapmalarına yardımcı olmak için Panasonic’in Panasonic’in Görsel ve ProAV ürün yelpazesini sunabiliyoruz.”

Minimalist aydınlatmalı kablosuz klavye | Logitech MX Keys Mini incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir